Hakkımızda

Talya Beauty center Kudamm Academy’in bir yan kuruluşu olarak faaliyete geçmektedir. Kudam Academy tarafından uzman olarak eğitilmiş kişiler tarafından işlemler steril ve güvenli olarak yapılmaktadır. 

Sadece protez tırnak alanında değil, güzellik alanında bir çok çeşitli hizmeti müşterilerimize sunmaktayız. Birincil misyonumuz, her müşteriye en üst düzeyde müşteri hizmeti sunmak ve böylece uzun süreli bir güven ve bağlılık ilişkisi kurmaktır. Uzmanlığımız ve profesyonelliğimiz, müşterilerimize en üst düzeyde güzellik deneyimi sunmamızı sağlar!

Firmamız, Antalya’dan gelen her müşterinin harika bir deneyim yaşamasını sağlamak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Hem müşterilerimiz hem de birbirimiz için sıcak, sevecen bir ortam oluşturuz.

Antalya güzellik salonu Talya Beauty olarak çeşitli güzellik hizmetleri için son teknoloji modern cihazları güzellik hizmetleri kapsamında sunuyoruz. Müşterilerimizin yüksek beklentilerini aşmaktan kendimizi sorumlu tutuyoruz ve her müşteriyi nihai odak noktamız olarak kabul ediyoruz.

Neden Talya Beauty?

Antalya’nın en iyi güzellik salonu Talya Beauty’de makyaj ve güzel görünümle bağlantılı her alanda uzmanları bulacaksınız. Makyaj sanatçıları özel eğitimlerden geçti. Farklı etkinliklerle ilgili sahip olmak isteyeceğiniz tüm güzellik stillerinin farkındalar.

Misyonumuz

En kaliteli güzellik hizmetleri sağlayarak insanların bireysel tarzlarını keşfetmeleri ve ifade etmeleri için ortamlar oluşturmak.

Vizyonumuz

Protez tırnak Antalya güzellik salonu Talya Beauty Antalya ve bölgesindeki mutlu müşterilerimizi arttırmak ve onlara aktif olarak desteklemektir.