Kirpik Lifting Antalya

Kirpik lifting Antalya güzellik salonu Talya Beauty ile daha güzel olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Her kadın güzel olmayı arzular. Siz de evinizde yapacağınız bakım işlemleri sayesinde çok daha güzel olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Fakat, bazı durumlarda profesyonel güzellik uzmanlarından yardım almanız gerekiyor. Güzellik salonumuzda deneyimli uzmanlarımız sizlere en iyi hizmeti verecektir.

Kirpik Lifting Antalya Güzellik Salonu

Bu işlem sayesinde kirpiklerinizin daha uzun ve belirgin gözükmesini sağlayabilirsiniz. Her geçen gün daha da popüler olan bu işlem belirli bir süre boyunca uzun ve hacimli gözükmesini sağlayan faydalı bir işlemdir. Bir diğer adı keratin bakımıdır. Fakat, sadece doğal olarak köklerine uygulandığını söylemek gerekir.

kirpik lifting antalyaKirpik lifting hizmeti veren bir güzellik salonu olarak bize yöneltilen sorular arasında bu uygulamanın zararlı olup olmadığını vardır. Fakat, bu süreçte herhangi bir zararlı maddeye yer verilmez. Ayrıca, son derece hijyenik ortamlarda yapılan bir uygulama olduğunu da ifade etmek gerekir. Yine de bu işi hakkıyla yapan bir güzellik merkezinden hizmet almak şarttır.

Bilhassa bu kullanılan malzemelerin göz sağlığı açısından herhangi bir risk taşımamasına dikkat edilmemelidir. Buna ek olarak, bu işlem sırasında veya sonrasında kirpiklerde herhangi bir dökülme meydana gelmez. Yalnızca 45 dakika süren bu işleme her geçen gün daha çok kişi başvurmaktadır.

İşlem Hangi Durumlarda Yapılır?

Seyrek ve hacimsiz gözüken kirpiklerin yapısını değiştirmeye yarayan bir işlem olduğundan bahsetmek gerekir. Takdir edersiniz ki, birçok kadın makyaj yapmadan sokağa çıkmaz. Bu noktada, makyaj yapmadan evvel dolgun ve hacimli kirpikleri ile göz kamaştırmak isteyenler tarafından tercih edilebilecek bir işlemdir.

Kirpik Lifting Kaş Laminasyonu Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Her şeyden önce, bu işlemin belirli bir kalıcılık süresinin olduğundan bahsetmek gerekir. Bir başka deyişle, ortalama 2-3 ay süreyle kalıcı bir şekilde kaldırılması ve kıvrılması işlemidir. Bu işlem hakkında birtakım önyargılar bulunur. Kimyasal bir işlem olmasından mütevellit yaptırılmaması yönünde tavsiye verenler de vardır. Bu noktada, bazı hassas ciltlerde alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilir. Bir başka deyişle, herkes için riskli bir işlem olmadığını söylemek gerekir.

Talya Beauty kampanya koşullarında en uygun fiyatlar ile müşterilerimize hizmet olarak sunmaktayız ve her bütçeye uygun fiyatlandırmamız bulunmaktadır. Kirpik liftingi işlemlerinden evvel kişinin göz makyajını sorunsuz bir şekilde temizlediğinden emin olması gerekir. Bunun yanı sıra, bu işlemin kalma süresi kişiden kişiye değişir. Bu işleme başvuran kişilerin bilmesi gereken farklı hususlar da vardır. Bilhassa işlem sonrasında kuruması beklenmelidir. Bir başka deyişle, yüz ancak kurumasının ardından yıkanabilir. Buna ek olarak, göz makyajı yapmak ve maskara uygulamak adına en az 12 saat beklemek şarttır.

Antalyada Tek En İyi Uygulama Yapan Yerlerden Birisiyiz

Bu hizmeti sunan güzellik merkezlerinden biri olarak bu işlem sayesinde güzellik mümkün hale gelmektedir. Buna ek olarak, insanların evlerinde kendi başlarına da yapabilecekleri bir işlemdir. Yalnızca bir adet sete ihtiyaç duyulur. Söz konusu setin içerisinde farklı özelliklere sahip yağlar ve birtakım maddeler bulunur. Bu tür maddeler kirpiğe bakım yapan ve hacim veren maddeler olarak bilinir. Buna ek olarak, bu set içerisinde bulunan maddelerin hiçbirisinin kirpiğe zarar vermesi söz konusu değildir.

Birçok kişinin düşündüğünün aksine keratin uygulamasıdır. Maddelerin faydalı içerikleri sayesinde kirpiklerin bakım ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanır. Bazı kişiler bu işlemden kurtulmak isteyebilirler. Bu noktada, profesyonel bir kişiden yardım almak şarttır. Bunun yanı sıra, makyaj temizleyici yağ bazlı bir madde ile de bozulabilecek bir işlemdir.

Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

Her şeyden önce, profesyonel kişiler tarafından yapılması gereken bir işlem olduğundan bahsetmek gerekir. İlk olarak, kişinin kirpik uzunluğu dikkate alınır. Bu uzunluğa göre S-M-L olarak ayrılan ped yapıştırılarak sürece başlanır. Bir sonraki aşamada, tek tek ayrılarak cımbızla yapıştırılmalarına rastlanır. Bu sayede, kirpiklerin normalden daha kıvrak hale gelmesi sağlanır. Ayrıca, bakım ürünü sürülür. 15 dakika beklenmesi gerekir. Bu sürenin tamamlanmasının ardından keratin işlemine başlanır.

Antalya kirpik lifting güzellik salonu olarak bu işlemin uygulamasının tamamlanması için 20 dakika daha beklenmeli diyoruz. Bir sonraki aşamada, pedler çıkarılır. Son olarak, bir diğer bakım ürünü sürülür bu sayede işlem en çok 45 dakika içerisinde tamamlanmış olur.