Protez Tırnak Antalya

Protez tırnak Antalya hizmetimiz sayesinde insanlar tırnaklarının daha sağlıklı ve uzun gözükmesini sağlayabilirler. İyi bir dış görünüşe sahip olmayı herkes ister. Bu noktada profesyonel anlamda işini en iyi yapan bir güzellik uzmanından yardım almak gerekli hale gelir. Protez tırnak işlemlerinin birden çok çeşidi vardır. Bir başka deyişle, kişinin tırnak sorununa veya yatağına göre farklı bir işlem tercih edilir.

Birçok insanın çeşitli sebeplerden dolayı bilhassa stres kaynaklı yeme vakası yüzünden tırnakların bakımsız bir görünüm kazanması söz konusu hale gelir. Ayrıca, bu duruma müdahale edilmediği takdirde kişinin daha çok yiyeceğini tahmin etmek zor değildir. Ancak bu uygulama tercih edildiği takdirde çoğu kişi bu tırnağın görüntüsünü bozmak istemeyeceği için yeme huyundan doğal olarak vazgeçilir.

Protez Tırnak Antalya Güzellik Salonu Talya Beauty’da Profesyonel Hizmet

Antalya güzellik salonu uzmanları olarak söylemeliyiz ki yeme problemi olanların dışında tırnakları ince ve kırılmaya meyilli olan kişiler için de bu uygulamayı yaptırmak en iyi seçenektir. Tırnağın üzerine yapılan işlemler sayesinde daha kalın bir görüntü kazanır.

protez tırnak antalya

Protez tırnak Antalya fiyat aralıkları hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Ancak, herkesin bütçesine hitap eden fiyatlar söz konusudur. Güncel tarih itibariyle, ilk işlem için ortalama 200 TL talep edilir. Bunun yanı sıra bakım için 150 TL istenmesi söz konusudur. Ayrıca jel protez tırnaklar için çok daha uygun fiyatlar talep edilebilir. Bu fiyatların ortalama olduğunu ifade etmeliyiz. İşlemin yapıldığı güne göre farklı fiyatlar da talep edilebilir.

İşinde profesyonel uzmanlarımız olan merkezimizi tercih ettiğiniz takdirde bu işlemden yüzde yüz verim alabilirsiniz. Buna ek olarak akrilik tırnak jel, dipping ve polygel çeşitleri her birisinin farklı özellikleri vardır. Ancak, her halükarda doğal ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyenlere hitap eden seçenekler olduğunu söylemeliyiz.

antalya protez tırnak

Antalyada Protez Tırnak Salonumuzda İşlemler Ne Kadar Sürer?

Bu uygulama ortalama yarım veya 1 saat ile tamamlanır. Tırnak yeme probleminden muzdarip olanlar başta olmak üzere yapıyı beğenmeyenler ve ince tırnaklara sahip olanlar için en iyi seçenektir. Ayrıca, tatile gidecek kişilere de hitap eder. Uzun süreli olması avantajlı kılan detaylar arasında bulunur. Uygulama ortalama 15 gün gibi bir kalıcılık süresine sahiptir. Uzama süresine görede değişkenlik gösterir. 15. günün ardından kontrol edilmesi gereken bir işlemdir ayrıca zaman farketmeksizin yıpranma görüldüğü zaman bakım yaptırılmalıdır.

Kalıcı Oje ve Manikür Hizmetleri

Ayrıca kalıcı oje uygulamasından bahsetmek gerekir. Oje sürmeye ve manikür yaptırmaya vakti olmayanlar tarafından tercih edilen bir işlemdir. Bilhassa aynı renk ojeyi tercih eden kadınlara hitap eder. Çok uzun süre kalan ve herhangi bir deformasyona uğramayan etkili bir işlemdir. Bu oje uygulaması zararlı mı? Uzun süre boyunca ojelerde herhangi bir bozulma veya çıkma meydana gelmez. Kullanılan malzemenin sağlığa zararlı bir yönü yoktur. Özel cihazlar kullanılarak gerçekleştirilir. UV ışınları kullanılarak ojelerin daha uzun süre kalması hedeflenir.

Güzelik salonumuzda ayrıca uygulanan makyaj uygulamasından kısaca bahsetmek gerekirse steril, tek kullanımlık ve mikro bir iğne yardımıyla doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin en altına aşılanması işlemine denilir. Herhangi bir katkı ve koku maddesi içermeyen renklerdir aynı zamanda alerjik özellik taşımaz.

Alanında Uzman Kadromuzla Protez ve Jel Tırnak Bakım Hizmetimizden En İyi Şekilde Yararlanın

İşlem bitkisel ürünlerin kullanıldığı bir işlemdir. Bu yüzden, bir süre sonra silinmesine rastlanır. Bu noktada ömrü iki ila beş yıl arasında değişir. Fakat bu süre hakkında net bir bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü, kişinin cilt yapısına, yaşına, genetik etmenlere ve çevresel faktörlere göre farklılık gösterir. Tırnaklar kişinin tarzına göre şekillenmektedir. Bir nevi renkli bir hayata sahip bir birey rengarenk ve süslü püslü bir tırnağa sahip olur. Ojeye vakti olmayan veya bu gibi işlemleri çok pahalı bulanlar için de harika bir alternatif olarak bu işlemleri istemekteler.

jel protez tırnaklar

Kişiliğe güzellik katmanın harika bir yolu olan bu işlemin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  1. Manikürünüzü bozma ve manikürünüzü mahvetme endişesi duymadan istediğiniz renkte oje sürmenizi sağlar.
  2. Aynı zamanda, kimyasalların tırnaklarınızı etkilemeden ve kuru veya inceltme yapmadan oje sürmenin harika bir yoludur.
  3. Tırnaklarınıza uymayan bir kıyafetle giymek gibi bir aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.
  4. Eğlenceli olan tasarımlar ve desenler ekleyerek onlarla harika ellere sahip olabilirsiniz!
  5. Takması ve çıkarması kolay ve hızlıdır.

Bu işlemler çoğu zaman bize daha güvenli ve sağlama hissi verirken, ana tırnakların dış etkenlerden ve büyük kirli havayla temas etmesinin önüne geçmektedir.

Antalya protez tırnak güzellik salonu Talya Beauty olarak bakımlı güzel tırnaklara sahip olmak isteyenler için, en iyi uzmanları bünyesinde çalıştırmakta ve sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Görünüşümüzün önemli bir parçası ve görünümünüzü değiştirmenin en hızlı, kolay ve uygun maliyetli bir yolunu sizlere sunmaktayız.